Jak powinien pracować komornik?

 

Najlepsza kancelaria komornicza na Ursynowie to http://komornik-warszawa.info.pl , która słynie z wysokiej skuteczności w ujawnianiu majątku dłużników i w prowadzeniu postępowania egzekucyjnego. Dlatego jeśli potrzebny Ci komornik, Ursynów jest dzielnicą, która gwarantuje ci, że będziesz obsłużony znakomicie. Niestety, nie do końca masz na to wpływ, kto się zajmie twoją sprawą, jaki komornik. Ursynów będzie wybrany, jeśli mamy sytuację, że osoba, która jest ci winna pieniądze mieszka tam, lub na terenie tej dzielnic znajdują się jej nieruchomości lub majątek ruchomy. Zawsze bowiem licytację majątku prowadzą komornicy z danego miejsca, nie ma wówczas znaczenia, gdzie mieszka dłużnik czy wierzyciel – mogą nawet mieszkać w zupełni innych miastach, niekoniecznie na Ursynowie.

 


To rozwiązanie wynika wprost z ustawy mówiącej o miejscowej właściwości komornika. Zresztą trzeba przyznać, że jest to rozwiązanie logiczne, choć w praktyce oznacza, że czasami nad odzyskaniem twoich wierzytelności będą pracowali komornicy z kilku różnych kancelarii, na przykład, jeśli dłużnik ma majątek w różnych miejscach, a sam mieszka jeszcze gdzie indziej.

 

Najlepszy komornik z kancelarii komorniczej na Ursynowie.1154132(10)
Komornik z kancelarii komorniczej na Ursynowie.

 
Warto przy tym pamiętać, że przepisy obowiązują wszystkich, to znaczy, że na tej samej podstawie prawnej działa każdy komornik w Polsce. Ursynów wyróżnia się więc świetną kancelarią, ale to nie oznacza, ze w innych dzielnicach egzekucja komornicza będzie prowadzona mniej skutecznie.

 

Posted on: 28 października 2017, by : admin