Zaoszczędź czas i pieniądze kupując gotowy projekt domu

 

Decydując się na przeprowadzkę z bloku do domku jednorodzinnego, początkowo planowaliśmy z mężem wybudowanie twierdzy, który pod każdym względem odpowiadałaby naszym marzeniom.

 

Gotowy projekt domu to oszczędność i wygoda.1177778(15)
Gotowy projekt domu to oszczędność.

 

Jednak już pierwsza wizyta w biurze www.e-domy.pl/projekty-domow.html , przekonała nas do wyboru gotowego projektu domu. Okazało się, że okolica, w której kupiliśmy działkę posiada określony plan zagospodarowania otoczenia i nie mogliśmy postawić budynku, który nam się marzył, gdyż nie pasowałby do reszty otoczenia. Szybko się z tym pogodziliśmy i postanowiliśmy wybrać jeden z gotowych projektów domów, gdyż również cena indywidualnego projektu wykraczała poza nasz budżet.

1177778(12)
Dowiedzieliśmy się również, że decydując się na budynek z katalogu, możemy liczyć na wycenę kosztów budowy, materiałów, a nawet na wstępny kosztorys wykończenia wnętrz. Po prostu gotowy projekt domu, nawet z naniesionymi przez nas zmianami, cieszył się dużą popularnością wśród klientów firmy, dzięki czemu mogliśmy uzyskać więcej informacji niż w przypadku indywidualnego planu. Gotowy projekt domu był strzałem w dziesiątkę!

 

Posted on: , by : admin